Hakkımızda

 

Üretimlerinin tamamını Bahçelievler’de bulunan tesislerinde gerçekleştiren Fasardi, Kaliteli Türk Tekstil ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmak için yola çıkıyor. Slovakya, Litvanya, İngiltere, Almanya ve Slovenya gibi birçok Avrupa ülkesine ürünlerini ulaştırmayı başaran Fasardi, tasarım, kumaş ve üretim kalitesini standartların üzerinde tutarak yolculuğuna tüm dünyayı eşlik etmeyi hedefliyor.

Bu yolculuğa 2011 yılında ürünlerini moda tutkunları ile Polonya’da bir araya getirerek başlayan Fasardi, artık Türkiye pazarında hazır giyim sektörüne ilham olmak için çalışıyor.

Kadın Hazır Giyim sektöründe dünya modasını ve trendleri takip ederek oluşturulan koleksiyonlarını perakende ve toptan satış yoluyla tüketiciler ve moda severler ile buluşturuyor. Günlük yaşamınızda ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz günün modasını yansıtan ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Ürünlerin tümüne kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmeniz için fasardi.com.tr’yi kullanımınıza sunan Fasardi ile evinizin konforunda alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR