Elbiseler

Düz renk, sıfır kollu, yaka detaylı mini elbise. Yaka kısmındaki derin dekolteyi bağlama detayı ile bütünleştiren bu tasarım oldukça iddialı. Bu iddialı tasarıma etek ucundaki fırfır detayı romantik bir hava katmış. Sırtındaki küçük dekolteler elbisenin iddialı yapısını tamamlıyor. Özel davetleriniz için ideal bir tasarım olan elbise sizleri bekliyor.

 

Modelin Boyu: 173 cm

Modelin Üzerindeki Beden: S

ADET
₺124,00 KDV Dahil
Elbiseler

Sırt detaylı, belden bağlamalı, V dekolteli, düz renk, mini fırfırlı elbise. Sırtındaki dekolte detayı tüm dikkatleri üzerinize çekecek. Yaz aylarında özel gün ve davetler için ideal seçim. 

 

Modelin Boyu: 174 cm

Modelin Üzerindeki Beden: S

ADET
₺124,00 KDV Dahil
Elbiseler

Düz renk, bedene oturan, bisiklet yaka, uzun kollu elbise. Omuz ve kol kısmının tül olması modelin aurasını artırmış ve çekici hale getirmiş. Transparan detay tam yerinde kullanılmış. Özel davetler veya bir akşam yemeği için ideal seçim. Her mevsim kullanılabilir olması avantajı vardır.

 

Modelin Boyu: 174 cm

 

Modelin Üzerindeki Beden: S

ADET
₺92,00 KDV Dahil
Elbiseler

Pamuklu kumaştan üretilen dekolte detaylı bisiklet yaka, kısa kollu, beli ayarlanabilir kemer detaylı, etek ucu drape detaylı, iki katlı fırfırlı elbise. Günlük stilinizde topuklu veya spor ayakkabılarınızla rahatlığı ve şıklığı bir arada yansıtan kombinler elde edebilirsiniz. 

 

Modelin Boyu: 177 cm

 

Üzerindeki Beden: S

ADET
₺207,00 KDV Dahil
Mini Elbiseler
Pamuklu kumaştan üretilmiştir.  Yarım kollu olmasıyla yaz aylarında ve bahar aylarında kullanım alanlarını genişletmiştir. İster spor ister şık parçalarınızla kombinleyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Eteğindeki fırfır detayı elbisenin sıradanlığına hareket katarak hareketli ve bir o kadar da şık bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Modelin Boyu: 167 cm
Modelin Üzerindeki Beden: S
ADET
₺319,00 KDV Dahil
Mini Elbiseler
Bisiklet yaka, yarım kollu, beli büzgü detaylı, eteği çift kat fırfırlı mini elbise. Bahar ve yaz aylarında elbise konforundan vazgeçmeyenler için mükemmel bir tercih. Topuklu ayakkabılarla tamamlayarak şık ve zahmetsiz bir stil elde etmenize destek olacak.

Modelin Boyu: 173 cm
Üzerindeki Beden: M
ADET
₺359,00 KDV Dahil
Elbiseler

Pamuklu kumaştan üretilen dekolte detaylı V yaka, düz renk, kısa kollu, kol ve etek ucu fırfır detaylı, mini elbise. Şık duruşu ve konforlu kumaşıyla ister spor ister şık kombinler elde edebilirsiniz. Tek parça olarak kolay kombinlenebilir olması avantajıyla dolabınızın vazgeçilmez parçası olacak.

 

Modelin Boyu: 167 cm

 

Üzerindeki Beden: S

ADET
₺179,00 KDV Dahil
Elbiseler

Pamuklu kumaştan üretilen, bisiklet yaka, yarım kollu, düz renk, iki katlı ve etek ucu fırfırlı etek. Düz renk olması kullandığınız aksesuarların ön plana çıkmasını sağlar. Tek parça olarak kolay kombinlenebilir olması avantajıyla dolabınızın şık kombinler için vazgeçilmez parçası olacak.

 

Modelin Boyu: 168 cm

 

Üzerindeki Beden: S

ADET
₺279,00 KDV Dahil